Čištění a dezinfekce koberců ozonem

Zkuste podčlánkovou inzerci

Čištění koberců je důležitou součástí udržování hygieny v interiéru i kvality lidského zdraví. Tradiční metody čištění, jako jsou použití vodních par, chemikálií a vysavačů, jsou účinné, ale mohou zanechat zbytky chemikálií nebo bakterií v koberci. Stopy po chemikáliích a bakterie v kobercích mohou být nežádoucí především pro malé děti či domácí mazlíčky. Co když ale existuje metoda čištění, která nevyžaduje použití chemie a přitom dokáže koberec efektivně vydezinfikovat a zbavit zápachu? Vyzkoušejte čištění a dezinfekci koberců ozonem!

Proč využít ozon?

Metoda čištění a dezinfekce koberců pomocí ozonu je nová a moderní technologie, která nabízí bezkonkurenční výhody. Ozon je plně biologickým prostředkem, který se po využití pro desinfekci rozpadá a mění v kyslík. Nemusíte mít tedy strach ze zbytků plynu v tkanině. Jeho účinnost při dezinfekci koberců je srovnatelná s chemickými prostředky, ale bez rizika zanechání chemických zbytků v koberci.

Pro koho může být čištění ozonem výhodou?

Využití ozonu ocení především alergici, astmatici a osoby s vyšší citlivostí pokožky. Ozon navíc nezanechává žádný odér, který chemické čističe mohou obsahovat. Absence chemie prospívá však také vašim domácím mazlíčkům, kteří na kobercích tráví velmi mnoho času.

Kde lze ozon využít?

Využití ozonu jde vhodné využít prakticky všude, kde nechcete aplikovat chemické prostředky. Ozon perfektně zbaví koberce veškerého zápachu a bakterií. Ať už se jedná o zápach z kouření, hniloby, plísně, z potravin či ze zbytků dříve využívané chemie. Čistit lze i koberečky z automobilů, které v sobě nesou zápach z kouře, převozu domácích mazlíčků, zbytků dětské výživy či osvěžovačů vzduchu.

Co ozon dokáže vyčistit?

Ozonová metoda čištění koberců eliminuje bakterie, viry, plísně a alergeny v koberci, což zlepšuje kvalitu vzduchu v interiéru a snižuje riziko respiračních onemocnění. Tato metoda je šetrná k životnímu prostředí a nezanechává žádné toxické zbytky.

Jak mohu koberce ozonem vyčistit?

Pro čištění ozonem je zapotřebí vyhledat profesionála. Dle společnosti Vyčistíme.to se k čištění využívá speciální technika a jsou zároveň zapotřebí dostatečné zkušenosti pro aplikaci vhodné metody čištění. Správně udržovaný koberec dokáže zdobit váš interiér po mnoho let a investice do jeho čištění je určitě na místě. Koberce jsou zároveň největším nosičem zápachu v místnosti a jeho čištěním se zlepší kvalita vzduchu v celém objektu.

Výhody ozonového čištění a dezinfekce koberců jsou nesporné a mnoho lidí již přechází na tento moderní a ekologický způsob. Pokud hledáte účinnou a šetrnou metodu čištění koberců, pak je ozonová metoda tou nejlepší volbou! Pro více informací o ozonovém čištění neváhejte kontaktovat odborníky ze společnosti Vyčistíme.to prostřednictvím kontaktu na jejich webu.

PR článek


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply