Napište Ježíškovi o vybavení do dětského pokoje

Zkuste podčlánkovou inzerci

Vánoce se kvapem blíží a většina rodičů se již začíná rozhlížet po nabídkách obchodů, ze kterých vybírají ty nejlepší dárky, které dětem objednají u Ježíška. Jako pokaždé, Ježíšek jistě přinese dětem spoustu skvělých hraček, praktického oblečení a dalších bezva věcí, co však na to jít letos trochu od lesa a doporučit Ježíškovi něco, co děti využijí nejen ke svým hrám, ale stane se to i součástí zařízení jejich dětského pokoje?

Vezmeme to od podlahy – dětské hrací koberce

Děti si nejraději hrají na podlaze. Dětský koberec hrající všemi barvami vytvoří ideální základnu pro jejich fantazii. Velmi oblíbené jsou například hrací koberce potištěné mapou města, které se jsou ideální základnou jejich hrdinů. Obzvláště kluci mohou po jeho ulicích prohánět svá autíčka a hrát si na policisty a zločince. Pro holky jsou zase ocení koberce, na kterých lze například skákat “panáka”.

dětský pokoj

Dětské stolní lampičky zajistí, že děti na své hry pořádně uvidí

V dětském pokoji by rozhodně nemělo chybět pořádné osvětlení. V závislosti na věku dítěte pak můžeme vybírat z nepřeberného množství lampiček. například s motivy pohádkových postav či superhrdinů, při jejichž světle si budou moci děti hrát, číst, nebo se učit. 

Lampička je skvělým dárkem i pro větší batolata, která se v noci stále budí na jídlo, nočník nebo jen na pohlazení od maminky. Zajistí tlumené světlo, které dítě příliš neprobudí, zároveň však poskytne pocit bezpečí a prostor k orientaci v tmavé místnosti pro dítě i rodiče.

TIP: Zařizujete pokojíček pro miminko nebo batole? Nezapomeňte na přebalovací pultík a další nezbytnosti! Které to jsou, se dozvíte v tomto článku.

I praktické dárky potěší!

Potřebují děti novou postel? Dejte jim ji pod stromeček – tedy, tam se samozřejmě nevejde 😊, ale i postel je bezesporu skvělým dárkem. Jsou-li děti ještě malé, zvolte rám s pohádkovými postavami nebo velmi oblíbenou domečkovou postýlku. Starší slečny jistě ocení princeznovská nebesa. Pokud máte pocit, že bude postel pro vaši ratolest dárkem nudným, vyberte k ní pěkné povlečení s oblíbeným motivem, teplou deku a měkkoučký dekorační polštář.

Výborným dárkem pro budoucí prvňáčky je i nový psací stůl se židlí. Při výběru se zaměřte zejména na ergonomii, teprve pak na design. Pro děti jsou ideální rostoucí židle, které vydrží roky, a poskytnou pohodlí i zdravé sezení při každé výšce. Skvělou volbou je také výškově nastavitelný polohovací stůl. No a samozřejmě nezapomeňme na něco, co děti upoutá víc než nábytek. Příkladem jsou třeba zajímavé stojánky na psací potřeby a sešity, podložka s pěkným motivem nebo již zmíněná lampička.

Dopřejte dětem soukromí ve vlastním domečku

Dopřejte dětem soukromí ve vlastním domečku

Děti se rády občas schovají do svého soukromého prostoru, kde se mohou nerušeně oddávat svým fantaziím. K tomuto účelu slouží různě dětské hrací domečky. Jejich lehká konstrukce (většinou se jedná o lehkou plastovou kostru potaženou látkou, v podstatě stan) umožňuje domeček snadno přenášet a zajistí jeho absolutní bezpečnost. V dětské fantazii se domeček stane kouzelným zámkem, doupětem superhrdiny, kosmickou lodí či obchodem. Oblíbené jsou i domečky pro děti ze dřeva.

TIP: Dřevo je v dětských pokojích opět trendy, nejen na nábytku, ale i u hraček. Každé dítě si jistě zamiluje například z vlastní dřevěné skluzavky do dětského pokoje, kterou je pro co nejvyšší bezpečnost vhodné zkombinovat se suchým bazénem s barevnými míčky. Tipy na dřevěné hračky pro každé dítko najdete zde.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Leave a Reply