RECENZE Tipli.cz – jak funguje cashbackový portál a vyplatí se?

Zkuste podčlánkovou inzerci

Cashbackových portálů je na internetu celá řada. Kromě toho, že nabízejí mnoho různých slevových kódů, akcí a dalších výhod, nabízejí také cashback – tedy vrácení určité části utracené částky z nákupu zpět. Jak to celé funguje? Vyplatí se přes cashbackové portály nakupovat? A co odměny, vyplatí je portál vůbec? Na se blíže zaměří naše recenze Tipli.cz!

Co je to cashbackový portál?

Cashbackové portály fungují na jednoduchém principu. Zákazníci zde najdou velké množství oblíbených obchodů na jednom místě, přičemž za každý nákup uskutečněný přes cashbackový portál dostanou nějakou odměnu. Portál nejprve získá svůj podíl nebo provizi od e-shopu. O tu se následně podělí právě se zákazníkem, přičemž částka se liší obchod od obchodu, nejčastěji se jedná o 1-10 % z celkové částky nákupu.

Tyto peníze se ukládají na virtuální účet, který se vytvoří při registraci na portálu. Po dosažení určité částky si pak odměny může zákazník nechat vyplatit na svůj bankovní účet.

Pro zúčastněné obchody je zapojení se do seznamu cashbackových portálů také velmi výhodné – tyto portály jim totiž přivedou poměrně velké množství zákazníků, kteří se také často vracejí.

Cahbackových portálů existuje celá řada. Mezi ty nejoblíbenější patří například:

 • Kuponer.cz
 • Hamty.cz
 • Plnapenezenka.cz
 • Refundo.cz

a mnoho dalších. My se v naší recenzi podíváme na jeden z nejmladších cashbackových portálů, který kromě České republiky funguje také na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Polsku.

Je Tipli.cz nejlepším slevovým portálem?
To pravděpodobně nelze tvrdit. Na Tipli.cz sice najdeme mnoho e-shopů, jedná se o ověřený portál, kde se o svoje odměny nemusíte bát, nicméně některé cashbackové portály nabízejí mnohem vyšší provize. Jedním z nich je například již zmíněný Hamty.cz, který kromě odměn nabízí také mnoho dalších výhod.
tipli.cz

Recenze Tipli.cz

Co je to Tipli a jak funguje?

Tipli.cz je poměrně mladý cashbackový portál, který nabízí nákup ve více než 1 400 obchodech. Přes Tipli dnes nakupuje více než 600 tisíc uživatelů, jedná se tedy o prověřený portál a zákazníci nemusejí mít obavy o výplatu svých odměn.

Abychom mohli přes Tipli.cz nakoupit, je potřeba se nejprve zaregistrovat. Můžete zvolit buďto klasickou registraci prostřednictvím e-mailu, nebo se přihlásit přes Google či Facebook.

Po registraci si v nabídce vyberete obchod, ve kterém chcete nakupovat. Kliknete na odkaz a objeví se vám klasické zobrazení daného e-shopu tak, jak jste zvyklí.

V e-shopu si vyberete zboží, necháte si ho zaslat a po uhrazení balíčku se na váš Tipli účet připíše odměna. Schválení obvykle trvá pár dnů až týdnů, poté si již odměnu můžete nechat vyplatit na svůj bankovní účet.

Jak nakoupit na Tipli?

 • Přejděte na Tipli.cz
 • Přihlašte se do svého účtu (případně se zaregistrujte)
 • Zvolte e-shop, na kterém chcete nakupovat a klikněte na jeho odkaz
 • Nechejte se přesměrovat do e-shopu
 • Vyberte si zboží a objednejte si ho na vaši adresu nebo na adresu odběrného místa
 • Vyzvedněte si balíček
 • Tipli.cz vám připíše odměnu na váš Tipli účet
 • Po schválení odměny si můžete nechat peníze vyplatit na váš bankovní účet

Kolik mi Tipli.cz ušetří?

Budete-li nakupovat v e-shopech výhradně přes Tipli.cz, můžete ušetřit poměrně velkou částku. Výše cashbacku závisí na vámi zvoleném e-shopu. Některé obchody nabízejí cashback 1 % z ceny nákupu, jiné i 10 %. Na Tipli kromě cashbacku najdete také aktuální slevové kódy do e-shopů, které vám pomohou ušetřit ještě více peněz.

Průměrná úspora při nákupech přes portál činí přibližně 2 až 3 tisíce korun ročně. Pokud však přes Tipli nakupujete také elektroniku, zájezdy na Booking.com a další “hodnotnější” objednávky, ušetříte i více než 5000 ročně. A to už se vyplatí!

tipli.cz slevové kupony

Bonusy na Tipli.cz

 1. Registrační bonus
  Při registraci na Tipli.cz můžete získat registrační bonus ve výši až 300 korun. Stačí, když provedete objednávku a poměrná část bonusu se vám přičte na účet. S prvními objednávkami tedy můžete kromě uvedeného cashbacku získat ještě 300 korun navíc.
 2. Doplněk prohlížeče
  Nainstalujte si do svého prohlížeče doplněk Tipli.cz a získáte do své peněženky navíc 10 Kč. Tento doplněk vám navíc pravidelně ukáže, jaké nové obchody jsou do programu zařazeny nebo vás při brouzdání internetem upozorní, zda je daný e-shop zapojen do seznamu obchodů na Tipli.cz a jak vysoký je případný cashback.
 3. Slevové kupony
  Dalším bonusem jsou bezesporu slevové kupony. Ty vám mohou ušetřit i 30 % z hodnoty nákupu, což je společně s cashbackem opravdu vysoká úspora.
  Všechny aktuální slevové kupony a akce najdete na tomto odkazu.
 4. Doporuč a získej až 4500 Kč
  V tomto případě je nutné splnit dvě základní podmínky – přes odkaz, který si ve svém profilu vygenerujete, se musí registrovat 30 uživatelů. Všichni tito uživatelé pak musí uskutečnit alespoň jeden nákup. Za každého registrovaného člena tedy získáte 150 Kč. Odkaz můžete poslat svým přátelům na sociálních sítích, členům rodiny, sdílet ho na svém facebookovém profilu a podobně.

Výplata peněz z Tipli.cz

Narozdíl od jiných portálů, Tipli.cz vyplácí odměny již od jedné koruny! Nemusíte tedy čekat, než našetříte například 100 nebo 500 korun, než si budete moci o vyplacení odměny na váš účet zažádat.

Pro vyplacení stačí kliknout na kolonku “Moje odměny” v horní liště na pravé straně. Následně vyberete pole “Výplaty odměn” v pravém bočním menu a zvolíte, kolik chcete na svůj účet převést. Nezapomeňte si v profilu vyplnit všechny osobní údaje, zejména správné číslo bankovního účtu.

Odměna je po zadání obvykle vyplacena na účet do dvou pracovních dnů.

Výhody a nevýhody nákupu na Tipli.cz

+ množství dalších bonusů navíc ke cashbacku– doplněk do Google prohlížeče někdy nefunguje tak, jak by měl
+ odměny jsou poměrně vysoké– některé e-shopy “zdržují” schválení odměn
+ velké množství dostupných e-shopů
+ rychlé a snadné vyplacení odměn na účet
+ důvěryhodný portál díky vysokému počtu spokojených uživatelů

Tipy na obchody na Tipli.cz

Obchodů, které na Tipli.cz najdete, je více než 1 400. Do programu jsou zařazeny i ty největší a nejoblíbenější e-shopy, portály a weby, na kterých jistě každý z nás alespoň jednou nakupoval. Pojďme se podívat na některé z nich a zjistit, jak vysoký cashback nabízejí.

tipli.cz eshopy

Booking.com

Při zakoupení zájezdu přes Tipli.cz můžete získat zpět až 4 % z ceny objednávky. Pokud máte v plánu objednat si ubytování v dovolenkové destinaci právě přes Booking, nezapomeňte na tuto výhodu – bude-li vás stát dovolená například 30 tisíc korun, s Tipli.cz můžete ušetřit 1 200 korun, což je večeře v dobré restauraci pro celou rodinu!

Aliexpress.com

Na asijském nákupním portálu Aliexpress najdete snad vše, na co si vzpomenete. Navíc za velmi výhodné ceny. Ty můžete ještě snížit o cashback ve výši až 10 % z hodnoty objednávky.

Pilulka.cz

Jedna z největších internetových lékáren, která mimo volně dostupná léčiva a doplňky stravy nabízí také například potřeby pro matku a dítě, vám poskytne bonus až 5 % z výše vaší objednávky.

Aboutyou.cz

Jeden z největších nákupních portálů s módou najdete v dlouhém seznamu e-shopů na Tipli.cz také. Nakoupit zde můžete s cashbackem až 7 %, nezapomeňte si hlídat také slevové kódy, které se často objevují hlavně při sezónních výprodejích.

TIP: Nakupujte na Tipli.cz také nábytek, domácí či zahradnické potřeby. Za výhodnější ceny si tak můžete zařídit novou ložnici, vybavit pracovnu nebo třeba koupit novou televizi!

FAQ

Platí se za registraci na Tipli.cz?

Ne, registrace je zcela zdarma. Naopak můžete získat různé bonusy.

Musím se registrovat i v konkrétním e-shopu?

Registrace v e-shopech není třeba, stačí být přihlášen přes Tipli.cz.

Kdy se připíše odměna za nákup na Tipli.cz?

Obvykle do 48 hodin od uskutečnění objednávky.

Proč potvrzení prodejcem trvá tak dlouho?

Je to proto, že zákazník může v určité lhůtě zboží bez udání důvodu vrátit a obchod se tak stornuje. V tomto případě nárok na odměnu zaniká.

Co dělat, když se na Tipli.cz nepřipíše odměna?

Vyplňte si formulář garance spokojenosti. Pracovníci se problémem zabývají poměrně rychle.

Další >>> RECENZE: Robotické čističe oken – jak vybrat?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup