Vneste podzim domů aneb jak si vyzdobit interiér na podzim?

Zkuste podčlánkovou inzerci

Podzim je plný barev a doslova láká k zachumlání do měkké deky a popíjení čaje v pohodlí domova. A jak se snižuje rtuť na teploměru, začínáme doma trávit více a více času. Proč si tedy trochu podzimu nevzít s sebou i dovnitř? 

Věnce a květiny z podzimních darů zahrady

K podzimu rozhodně patří různá květinová aranžmá, především pak věnce z čerstvých či sušených přírodnin. Z květin nešlápnete vedle s chryzantémami všech druhů a barev, ale také se slunečnicemi či větvičkami physalis v minimalistické váze.

Tvořte různá zákoutí a zátiší

Vytvářejte v bytě různé příjemné a pohodlné koutky k odpočinku s dekou a čajem – můžete do podzimních barev “převléct” křeslo, ke kterému postavte odkládací stolek s dekorací ze sušených přírodnin. Rozmístěte okrasné dýně, vytvářejte aranžmá z květin, podzimně zbarvených listů, šišek a proutěných košů či květináčů. Ve fantazii se zkrátka meze nekladou!

Nezapomeňte na teplé deky

Měkká deka, ozdobné polštářky na pohovce nebo v křesle a podzim – to je základ té správné podzimní pohody i výzdoby! Nezapomeňte si zvelebit ani své pracovní místo – pokud jste často na homeoffice nebo pracujete přímo z domu, budete mít pod teplou dekou a s horkým čajem na stole hned lepší náladu.

Podzim a romantické osvětlení k sobě patří

Svíčky jsou už podzimní klasika. Skvělou volbou může být sójový vosk s vůní, kterým je již naplněný svícen. Použít však můžete i klasické dlouhé svíce nebo čajové svíčky. Druhá možnost je poměrně variabilní, malými svíčkami totiž osvětlíte lucerničky, různé keramické svícny, lampu na vonný vosk či vydlabané dýně. Atmosféru může doladit i jednobarevný světelný řetěz v teplém tónu, který rozhodně není jen dominantou Vánoc.

Zdroje obrázků: Pexels.com, Pixabay.com, Unsplash.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup