Zabavte děti i dospělé na zahradě!

Zkuste podčlánkovou inzerci

Každým rokem se dospělí i děti těší na teplé letní období, které se stává zdrojem nejrůznějších zážitků. To platí především pro majitele zahrad, jež slouží k odpočinku, zábavě, socializaci s přáteli i budování pevných rodinných vztahů. K tomu je však nutné vybavit váš pozemek adekvátními potřebami. Co vám nesmí chybět?

Myslete hlavně na děti

Vyjmenovat všechny možnosti, s nimiž byste měli počítat, by vydalo na samotnou knihu. Základem všeho je bezesporu odolný bazén, gril, ohniště a vhodná trampolína pro děti. Právě s poslední zmíněnou kategorií si mnoho lidí neví rady a při jejím výběru značně tápou. Jaké oblasti dělají nejčastěji rodičům vrásky?

Prvním kritériem je samozřejmě věk vašich ratolestí, jenž hraje alfu i omegu během volby nejvhodnější varianty. Zde hraje hlavní roli průměr skákací plochy. Batolata si přirozeně vystačí s decentním provedením s madlem, zatímco starší děti a dospělí potřebují alespoň 4 metry prostoru.

Určitě nezapomeňte na bezpečnostní síť, díky níž můžete předejít nepříjemným úrazům. Zároveň pořiďte i další příslušenství, jako je třeba krycí plachta a kotvicí sada, které dohromady zachrání vaši trampolínu před větrem i deštěm. Bezpečnostní certifikace a ověření dodavatelé jsou snad naprostou samozřejmostí, již snad ani nemusíme zmiňovat.

trampolína marimex

Trampolína Marimex Premium 366 cm

+ vnitřní ochranná síť

+ schůdky ZDARMA

Domek na stromě

Pokud se budeme bavit o radosti vašich potomků, nic je nepotěší více než domek na stromě. Jeho realizace však zabere nějakou chvíli, což nemusí být nutně na škodu. Během ní totiž zapojíte celou rodinu, čímž utužíte své vztahy a vštěpíte vašim ratolestem důležitost manuální zručnosti a spolupráce. 

Máte-li obavy o bezpečnost dětí a pády z výšky, případně jsou-li vaše ratolesti ještě malé, můžete na zahradu umístit domeček pevně stojící na zemi. Zvolit lze mezi variantou dřevěnou, která působí jako skutečný domek, nebo plastovými modely, jenž se vyznačují odolností a dlouhou životností. 

DOMEK PRO DĚTI

Dětský dřevěný domeček s žebříkem Vyhlídka

  • vyrobeno v EU – splňuje evropské bezpečnostní normy
  • pro děti od 3 let
  • nosnost: 70 kg
  • materiál: masivní borovice

Další zábavné prvky do zahrady

Kromě trampolín a dětských domečků existuje ještě mnoho variant k zabavení nejen dětí, ale i dospělých. Mezi ně bezpochyby patří bazény. Ty nafukovací jsou dnes již velmi kvalitní – při správné péči vám udělají i několikaletou službu. Kromě toho jsou také cenově dostupné, a hlavně – nabídnou zábavu celé rodině! Variantou pro chladnější dny pak může být nafukovací vířivka, ve které se zrelaxujete po náročném dni.

Dětem můžete při dostatečném prostoru vytvořit na zahradě vlastní hřiště. Dostupné jsou různé hrací sestavy, které ani nezaberou příliš místa a nabízejí mnoho hracích prvků jako je skluzavka, houpačka či pískoviště. Tyto prvky však můžete pořídit a umístit zvlášť. A pokud máte na pozemku sice méně místa, ale za to statný strom, dejte dětem houpačku třeba na něj!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup